top of page

ЗНО  -  НМТ

оя

ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

У Дмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів організовано індивідуальне навчання.

Індивідуальне навчання в системі загальної середньої освіти - це одна із форм організації навчально-виховного процесу. Воно впроваджується для забезпечення права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти з урахуванням індивідуальних здібностей та обдарувань, стану здоров'я, демографічної ситуації, організації їх навчання.

Зараз учням доступні три форми, за якими можна організувати індивідуальне навчання у школі: екстернатна, сімейна (вона ж – домашня) та педагогічний патронаж.

Екстернатна форма– це коли учень самостійно засвоює весь матеріал, після чого у школі оцінюють його знання.

Сімейна (домашня) форма передбачає, що весь освітній процес для учня самостійно організовують його батьки. Вони ж відповідають за здобуття знань на рівні не нижче освітніх стандартів.

Педагогічний патронаж– форма, у випадку якої освітній процес і засвоєння знань забезпечує педагогічний працівник.

Порядок зарахування на індивідуальну форму навчання

1. Зарахування учнів на індивідуальну форму навчання проводиться протягом навчального року.

2. Для зарахування на індивідуальну форму навчання учні подають:

  • заяву одного з батьків (законних представників) або особисту заяву (для учнів, які на дату подання заяви є повнолітніми);

  • документ про наявний рівень освіти (копія свідоцтва про базову загальну середню освіту, табель або виписку оцінок із класного журналу за останній рік навчання);

  • довідку за формою первинної облікової документації № 080-1/о "Довідка про потребу дитини (дитини-інваліда) у домашньому догляді", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11 червня 2012 року № 430, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12 липня 2012 року за № 1173/21485 (для осіб, які за станом здоров’я не можуть відвідувати навчальний заклад, а також осіб з особливими освітніми потребами, з інвалідністю та тих, яким необхідно пройти медичне лікування в закладі охорони здоров'я більше одного місяця);

  • копію відповідного документа, що підтверджує законність перебування в Україні (для іноземців або осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах).

 

Детальніше за посиланням: https://nus.org.ua/articles/indyvidualne-navchannya-komu-pidhodyt-i-yak-organizuvaty/

ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ

У Дмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрито інклюзивні класи.

Інклюзія (від Inclusion – включення) – процес збільшення ступеня участі всіх громадян у соціальному житті. Це політика й процес, що дає можливість всім дітям брати участь у всіх програмах.

Батькам для вчасної та ефективної організації інклюзивного навчання треба:

  • забезпечити комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (в ІРЦ);

  • подати документи для зарахування до закладу загальної середньої освіти;

  • співпрацювати із фахівцями під час складання індивідуальної програми розвитку (ІПР).

Щоб організувати інклюзивне навчання, батьки дитини мають звернутися до інклюзивно-ресурсного центру з заявою про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. Зверніть увагу, що ІРЦ має протягом місяця провести таку оцінку, а сама оцінка може тривати до 10 днів.

У своєму висновку ІРЦ має вказати потреби дитини в корекційно-розвиткових послугах, асистенті вчителя та/або дитини (відповідно до форми, затвердженоїпостановою КМУ від 12 липня 2017 р. № 545).

Далі батькам необхідно подати до закладу загальної середньої освіти, куди дитина буде вступати, заяву про зарахування та такі документи:

•заява;

•копія свідоцтва про народження дитини;

•медична довідка встановленого зразка;

•особова справа (крім дітей, які вступають до першого класу); до навчального закладу III ступеня— документ про відповідний рівень освіти (п.22 Положення).

Від закладу загальної середньої освіти залежать:

  • асистент вчителя

  • вчитель інклюзивного класу

  • навчальне приміщення

  • складання ІПР

  • психолого-педагогічні і корекційно-розвиткові заняття (послуги) за умови, що саме школа буде отримувачем державних коштів на підтримку осіб з особливими освітніми потребами (отримувачем коштів може бути управління освіти).

 

Детальніше за посиланням: https://nus.org.ua/articles/inklyuzyvne-navchannya-u-shkoli-kroky-do-uspishnogo-pochatku/

345678
5
6
7
8
9
10
11

Розклад дзвінків
5-11 класи

1. 8.00 - 8.45 (10)
2. 8.55 - 9.40 (20)
3. 10.00 - 1045 (20)
4. 11.05 - 11.50 (10)
5. 12.00 - 12.45 (10)
6. 12.55 - 13.40 (10)
7. 13.50 - 14.35 (10)
8. 14.45 - 15.30
bottom of page